ATRAKCJE

SALA GIER

Ośrodek Dorota to idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają dogodnej i urokliwej lokalizacji w celu organizacji szkolenia lub konferencji.

Przygotowujemy indywidualne oferty pod wszelkiego rodzaju sympozja i spotkania biznesowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale o różnej wielkości w zależności od potrzeb. Zapewniamy oprawę logistyczną i gastronomiczną nawet dla 130 osób.

wypożyczalnia rowerów

Nasze piękne rejony najlepiej podziwiać wyruszając na wycieczkę rowerową. Trasy zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów w rowerowych podbojach. Jazda na rowerze przynosi wiele korzyści zarówno dla Twojego ciała jak i ducha: kształtuje ciało, wzmacnia nogi, poprawia krążenie, wywołuje uśmiech na twarzy i pozwala na bliski kontakt z przyrodą. Skorzystaj z tej możliwości.

dwa place zabaw

Dbamy także o naszych najmłodszych oddając do ich dyspozycji wyśmienicie wyposażone i bezpieczne dwa place zabaw.

Dzieci znajdą tu wszystko czego potrzeba, aby wyszaleć się i pooddychać zdrowym, czystym powietrzem. Piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki, systemy drabinek i wiele innych atrakcyjnych obiektów.

boisko do siatkówki

Nawet jeśli daleko Ci do formy polskiej reprezentacji to gra w siatkówkę to naprawdę świetna zabawa. Zwłaszcza jeśli wybierasz się do nas ze znajomymi lub rodziną. Gwarantujemy, że uśmiechy nie znikną z waszych twarzy.

Boisko często odwiedzane jest przez dzieci zwłaszcza podczas wycieczek szkolnych czy zielonej szkoły.

nordic walking

To nie tylko moda, ale zdrowa aktywność. Wybierając się na wyprawę z kijkami możesz się rozerwać, zaczerpnąć świeżego powietrza i zwiedzić nasze piękne kaszubskie rejony: Czapielsk, Kolbudy, Łapino.

Niewtajemniczonym chętnie udzielimy wielu praktycznych wskazówek dotyczących spaceru nordyckiego.

altana na plaży

Spędzając czas z rodziną, znajomymi czy na wyjeździe integracyjnym możesz skorzystać z altany znajdującej się na plaży, pod którą można zorganizować wspólne ognisko i grillowanie.

W takich okolicznościach przyrody biesiadowanie może nie mieć końca.

plaża

Dla amatorów biernego wypoczynku plaża nad jeziorem Łapińskim to idealne miejsce relaksu i zażywania słonecznych kąpieli. Ciepły piasek przelewający się przez palce, woda I stopnia czystości z pewnością skuszą Cię do leniuchowania.

Przebywając w naszym ośrodku możesz korzystać zarówno z plaży prywatnej jak i ogólnodostępnej dla turystów.

ogniska i spotkania plenerowe

W naszej okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych i przyjaznych miejsc na wspólne spędzanie czasu przy ognisku czy innych spotkaniach plenerowych.

Można organizować fajne zabawy, biesiadować, śpiewać piosenki. Takie spotkania podczas biwakowania to niezapomniane przeżycia, zwłaszcza dla dzieci, które korzystają z dobrodziejstw zielonej szkoły.

wypożyczalnia sprzętu wodnego

Jezioro Łapińskie pełni funkcje rekreacyjno-turystyczne. Pierwszej klasy czystości wody zachęcają do aktywnego wypoczynku i sprzyjają rozwojowi lokalnej flory i fauny. Podobno można tutaj złowić piękne okazy przez co miejsce jest atrakcyjne dla wędkarzy. Jeśli interesują Cię sporty wodne możesz skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego i popływać na kajakach, rowerach wodnych, łódkach, kanu. A dla wędkarzy mamy łódki wędkarskie również z silnikiem elektrycznym.

Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Dorota"

Czapielsk 51
83-050 Kolbudy

tel.: +48 886 376 540
e-mail: osrodekdorota@gmail.com

Bank Milenium:
37 1160 2202 0000 0000 4827 2285